Podsumowanie XX "BIEGU LIPOWCA"

PODSUMOWANIE XX „BIEGU LIPOWCA”.

8 czerwca 2019 r. na terenach przy Szkole Podstawowej nr 3 w Czechowicach- Dziedzicach odbył się XX Bieg Lipowca, który był ostatnim etapem cyklu „Biegiem po zdrowie”.

Przy organizacji oraz przeprowadzeniu biegu zaangażowanych było wiele osób, dzięki którym po raz kolejny impreza była świetną okazją na spędzenie pięknego, sobotniego przedpołudnia. Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich firm i instytucji, które wsparły w tym roku XX Bieg Lipowca.

W imprezie wzięło udział 440 zawodników, w tym 119 z SP - 3. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal, sześciu najlepszych uczestników w młodszych kategoriach wiekowych otrzymało nagrody, dyplomy. Starsi uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dorośli, nagrodzeni zostali za 3 pierwsze miejsca medalami oraz nagrodami.