Konkurs na wzorową łazienkę

Drodzy Rodzice!

Program „Wzorowa łazienka” to akcja społeczno-edukacyjna organizowana przez markę DOMESTOS. Ma ona na celu poprawę warunków sanitarnych szkolnych toalet oraz edukację najmłodszych na temat higieny. Nagrodą główną jest remont toalet o wartości 30 000zł oraz roczny zapas produktów DOMESTOS.

Szkoła tworzy galerię złożoną z rysunków uczniów oraz zbiera głosy internautów. O wygranej decyduje największa ilość głosów. Głosować można raz dziennie na stronie  www.wzorowalazienka.pl

Czas trwania programu: 1 września do 30 listopada 2015 roku.

Ogłoszenie wyników:  6 grudnia 2015 roku.

Prosimy o odwiedzanie naszej galerii  i głosowanie na naszą szkołę. Od wielu lat remontujemy szkolne łazienki, jednak do tej pory na generalny remont czekają toalety na parterze i przy sali gimnastycznej. Może poprzez udział w tej akcji doprowadzimy ich remont do końca.

Liczymy na wasze głosy!!!!