Emerytowani pracownicy oświaty w Trójce

Do tradycji Szkoły Podstawowej nr 3 należą spotkania środowiskowe organizowane przez Sekcję Emerytów ZNP w Czechowicach-Dziedzicach, które odbywają się dwa razy w roku. Dnia 24 października emerytowani nauczyciele z naszego miasta świętowali Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczystość odbyła się w szkolnej auli, gdzie młodzież i nauczyciele z gościnnej „Trójki” przygotowali pięknie udekorowane stoły, słodki poczęstunek oraz kolorowe kartki wykonane przez dzieci pod opieką mgr J. Dudek. Licznie przybyłych gości powitali: mgr D.Łuszczak- dyrektor SP nr 3 i pani Cz. Kisza- przewodnicząca Sekcji Emerytów.

Z okazji Dnia Nauczyciela złożyli życzenia: pan M.Błachut- burmistrz Czechowic-Dziedzic, pani U.Gazda- prezes ZNP , pan A.Kamiński- dyrektor ZOPO. Następnie wychowankowie z klas 6 zaprezentowali program artystyczny pt. „Piosenka europejska” przygotowany przez mgr inż. M.Wątor oraz mgr S.Pniok.

Na zakończenie młodzież złożyła specjalne życzenia Jubilatom: pani I.Adamowicz, pani M.Bik, pani I Madze, pani J. Szary, pani J. Szei, pani M.Wilczek, pani E. Szpaczek, pani R. Szary- Okońskiej, pani M. Niemczyk. Pani A. Kruczek otrzymała Złotą Odznakę ZNP na długoletnie pełnienie funkcji wiceprezesa oddziału.