Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008

Witamy w Szkole Podstawowej nr 3 na Lipowcu w Czechowicach-Dziedzicach w nowym roku szkolnym 2007/2008. 3 września 339 uczniów klas 1-6 i 13 dzieci w oddziale "0" rozpoczęło naukę w 14 oddziałach klasowych, liczących od 20 do 30 dzieci. Oto wychowawcy poszczególnych klas:

1a-mgr Ilona Oślizło

1b-mgr Irena Markiel

2a-mgr Mariola Kozieł

2b-mgr Ilona Oczkowska

3a-mgr Danuta Czylok

3b-mgr Dorota Fic

4a- mgr Dorota Pysz

4b-mgr Wioletta Hankus

4c-mgr Joanna Dudek

5a-mgr Marzena Leszkiewicz

5b-mgr Sława Pniok

6a- mgr inż. Małgorzata Wątor

6b-mgr Janina Wiktorow

6c mgr Alicja Pilarczyk.

Akademię inaugurującą nowy rok szkolny uświetnili liczni goście: pan Andrzej Kamiński - dyrektor ZOPO, pan Antoni Beczała -radny oraz pan Wiesław Pochopień - członek Rady Osiedla "Południe". Życzyli oni uczniom oraz nauczycielom wielu sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celów oraz owocnej współpracy w miłej atmosferze. Dyrektor szkoły mgr Danuta Łuszczak przedstawiła również nowych pracowników szkoły: panią Barbarę Matejko-sekretarkę, panią Ewę Czerwonkę- woźną, panią Katarzynę Furę- nauczycielkę języka angielskiego oraz panią Katarzynę Bulendę - wychowawczynię świetlicy. Przypomniano również uczniom o obowiązku noszenia szkolnych mundurków (dżinsowych kamizelek z logo szkoły) i nowym rozporządzeniu wprowadzającym do średniej ocen ze wszystkich przedmiotów ocenę z religii. Zaproszono rodziców do współpracy ze szkołą zwłaszcza w ramach Rady Rodziców, która uzyskała nowe kompetencje i zadania.